کارتریج سیاه و سفید hp موجب از بین رفتن لک های پوستی روی پوست دست می شود

نکته منفی این است که چون جوهر مایع است، می تواند به مرور زمان خشک شود. بنابراین، اگر معمولاً چند ماه بین چاپ هر چیزی فاصله دارید به احتمال زیاد یک یا چند کارتریج سیاه و سفید hp جوهر افشان شما هنگام تلاش برای چاپ خشک خواهند شد.

نازل های جوهر فوق العاده کوچک نیز می توانند مسدود شوند. خود کارتریج سیاه و سفید hp به اندازه کارتریج سیاه و سفید hp دوام نمی آورند و در نتیجه معمولاً بر اساس چاپ هر صفحه گران تر هستند.

تونر چاپگر چیست؟ تونر چاپگر پودر خوبی است که با شانس، هرگز در واقع نخواهید دید. در عوض، لیزر داخل پرینتر لیزری آن را گرم می کند و آن را روی یک تکه کاغذ می گذارد.

پودر تونر با گذشت زمان نمی تواند خشک شود، زیرا از قبل خشک شده است. چاپگرهای لیزری نیز معمولاً سریعتر از چاپگرهای جوهرافشان چاپ می کنند.

کارتریج‌های تونر بسیار بزرگ‌تر از کارتریج‌های جوهر هستند که خرید و نگهداری آن‌ها را به صورت عمده دشوارتر می‌کند. آنها معمولاً هزینه بیشتری نیز دارند، اگرچه صفحات بیشتری از هر کارتریج سیاه و سفید hp دریافت خواهید کرد.

کارتریج

بیشتر پرینترهای لیزری تک رنگ (سیاه و سفید) هستند و فقط به کارتریج سیاه و سفید hp تونر سیاه نیاز دارند. با این حال، پرینترهای لیزری رنگی وجود دارند و به کارتریج سیاه و سفید hp تونر زرد، سرخابی و فیروزه ای خاصی نیاز دارند.

انتخاب بین جوهر و تونر واقعاً به نیازهای چاپ خاص شما بستگی دارد. جوهر و چاپگرهای جوهر افشان، هزینه اولیه کمتری دارند، اما اغلب برای هر صفحه هزینه بیشتری دارند.

آنها همچنین می توانند سکسکه های مکرر ایجاد کنند مانند تمام شدن جوهر زمانی که ماه ها از چاپگر استفاده نکرده اید. با این حال، آنها رنگ دقیق تری را برای کاربردهایی مانند چاپ عکس ارائه می دهند.

تونر پرینتر و پرینترهای لیزری معمولاً هزینه اولیه بالاتر و همچنین هزینه تعویض هر کارتریج سیاه و سفید hp بالاتری دارند. با این حال، قیمت هر صفحه کمتر است و چون تونر مانند جوهر خشک نمی‌شود، حتی اگر ماه‌هاست که چاپگر را لمس نکرده باشید، به احتمال زیاد آماده چاپ هستند.

امروزه چاپ لیزری مقرون به صرفه تر است. در حالی که چاپگرهای جوهرافشان بیشتر برای مصارف خانگی رایج هستند، کاهش قیمت پرینترهای لیزری آنها را برای کسانی که به دنبال چیزی برای خانه یا محل کار خود هستند جذاب کرده است.

سرعت چاپ سریعتر چاپ لیزری، کیفیت چاپ بالا و طبیعت مقرون به صرفه به همین دلیل است که چاپگرهای لیزری سال ها مورد علاقه در مشاغل کوچک بوده اند و اکنون به بسیاری از خانه ها نیز راه پیدا کرده اند.

می‌توانید مدل‌های جوهرافشان و لیزری را از تولیدکنندگان چاپگر مانند Epson و Canon پیدا کنید. علاوه بر چاپگرهای معمولی، مدل های همه کاره نیز وجود دارند که قابلیت اسکن و فکس را اضافه می کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.